Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Nasi eksperci

MałgorzataMAŁGORZATA menedżer, trener biznesu, coach, konsultant

Specjalizuje się w zagadnieniach sprzedaży, zarządzania i wspierania procesu sprzedaży, obsługi klienta, praktyki menedżerskiej, zarządzania ludźmi, psychologicznych aspektów relacji interpersonalnych. Jednocześnie realizuje działania doradcze, które mają na celu zdefiniowanie bieżącej sytuacji w organizacji a następnie doprowadzenie do pożądanej zmiany. Jest praktykiem - ekspertem w obszarach związanych z doradztwem sprzedażowym, menedżerskim, sytuacyjnym, w zakresie organizacji szkoleń i doradztwem rozwojowym z wykorzystaniem Profili Indywidualnych Insights Discovery lub Extended DISC.

 

ARKADIUSZ doktor nauk ekonomicznych, wykładowca, trener, konsultant

Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z branżą logistyczną. Autor ponad 170 artykułów, raportów i opracowań o tematyce logistycznej. Ekspert w dziedzinie branży przesyłek kurierskich, ekspresowych i pocztowych oraz branży usług logistycznych. Występuje w roli eksperta i komentuje dla takich czasopism, jak Gazeta Wyborcza, Przekrój, Gazeta Prawna, Puls Biznesu. Twórca programów szkoleniowych z zakresu logistyki.

 

 

WERONIKA psycholog, trener

Specjalizuje się w szkoleniach rozwijających umiejętności interpersonalne. Jest trenerem w obszarze rozwoju kompetencji menedżerskich i obsługi klienta. Projektuje i prowadzi szkolenia train the trainers oraz treningi asertywności. Wierzy w siłę i potencjał zespołów. Prowadzi doradztwo indywidualne oraz coaching menedżerów niższego i średniego szczebla. Interesuje się Analizą Transakcyjną.

 

 

 

KRZYSZTOF trener, konsultant, coach

Trener, konsultant i coach w środowisku bankowym. Twórca projektów szkoleniowych oraz programów rozwojowych dla menedżerów i doradców. Przez lata zdobył doświadczenie kierownicze jako menedżer Zespołu Sprzedaży w ING Nationale-Nederlanden Polska S.A. (obecnie ING Usługi Finansowe). Doradca finansowy w zakresie produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i bankowych. 

 

 

 

PIOTR menedżer i ekspert w dziedzinie zarządzania, filozof z wykształcenia

Zarządza projektami zleconymi oraz wdraża metodykę zarządzania projektami TenStep™ będącą rozwinięciem standardu PMBoK Guide. Specjalizuje się w zarządzaniu projektami wysokiego ryzyka oraz sprawnym budowaniu kompetencji PMO w biznesie i administracji. Prelegent prestiżowych konferencji organizowanych m.in. przez Harvard Business Review Polska. Autor wielu artykułów z zakresu komunikacji w projektach i roli jaką pełni kierownik projektu. 

 

 

PAWEŁ doktor nauk humanistycznych, trener, konsultant

Trener umiejętności społecznych, wpływu, perswazji oraz skutecznej komunikacji. Specjalizuje się tematyce przywództwa zarządzania zespołem. Opracowuje szczegółowe programy rozwoju kompetencji dla pracowników w ramach sesji diagnozy kompetencji (assessment center, development center). Pełnił role menedżerskie, kierując projektami doradczymi i szkoleniowymi.

 

 

 

KATARZYNA

Szkoli przedstawicieli handlowych, sprzedawców, menedżerów, urzędników. Swoją przygodę w szkoleniach biznesowych rozpoczęła w jednej z poznańskich firm szkoleniowych, w której była również Kierownikiem ds. Szkoleń i Rozwoju, gdzie do jej obowiązków należała także aktywna sprzedaż szkoleń. Posiada certyfikat NLP – Practitioner wydany przez Instytut Miltona H. Eriksona z Berlina.

 

 

 

BEATA trener

Praktyk biznesu i trener rozwoju osobistego, skutecznej komunikacji, obsługi klienta i technik sprzedaży, negocjacji, rozwiązywania problemów, zarządzania, marketingu, PR i strategii rozwoju. Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji menedżerskich i marketingu sportowym. Jako konsultant INSIGHTS prowadzi coachingi rozwojowe dla menedżerów. W pracy trenerskiej realizuje misję budowania przewagi konkurencyjnej i wspierania w indywidualnym rozwoju ludzi i organizacji w oparciu o mocne strony, talenty i wyjątkowość. 

 

 

BEATA trener biznesu i coach

Certyfikowany menedżer zarządzania projektami (IPMA D). Specjalizuje się w szkoleniach ze sprzedaży, szeroko pojętego zarządzania ludźmi (przywództwo, budowanie zespołów, motywowanie i ocenianie pracowników) oraz zarządzania projektami. Szkolenia wspiera doradztwem i coachingiem. prowadzi warsztaty, wykorzystując metody szkoleniowe aktywizujące uczestników zajęć. Kładzie jednak przy tym nacisk na przekazywanie rzetelnej i sprawdzonej naukowo wiedzy.

 

 

ZOFIA socjolog, specjalizujący się w komunikacji społecznej i badaniach rynku

Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z działami HR i sprzedaży. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania zespołem (motywowanie, rozwijanie potencjału pracowników, efektywna komunikacja, budowanie zespołu, rozwiązywanie konfliktów, trudne relacje pracownicze, delegowanie zadań, coaching), rekrutacji i selekcji, zarządzania sobą w czasie. Prowadzi również praktykę coachingową, wspierając menedżerów oraz przedstawicieli handlowych w osiąganiu celów.

 

 

VIOLETTA psycholog-terapeuta, trener, coach

Od 10 lat prowadzi prywatną praktykę psychologiczną i coachingową. Była dziennikarką Tygodnika WPROST, pracowała dla agencji reklamowych jako psycholog reklamy. Obecnie współpracuje z ogólnopolskimi czasopismami kobiecymi i portalami informacyjnymi oraz ogólnopolskimi telewizjami, udzielając wywiadów i komentarzy z dziedziny psychologii. Żyje zgodnie z założeniem, że myśli i słowa tworzą naszą rzeczywistość, a akceptacja siebie samego, samoświadomość i refleksja to klucz do życia w poczuciu spełnienia. 

 

 

KATARZYNA trener, coach

Przez wiele lat pełniła funkcje menedżerskie średniego oraz wyższego szczebla zarządzania. Szefowała wieloosobowym zespołom z obszaru obsługi Klienta, operacyjnego oraz związanego z organizacją procesów biznesowych. Zarządzała i uczestniczyła w realizacji wielu projektów zmian obejmującymi obszar organizacyjny (dot. procesu biznesowego) oraz informatyczny firm. 

 

 

 

PAWEŁ wykładowca, trener, konsultant

Jego aktualne zainteresowania obejmują: modelowanie, symulację i optymalizację procesów logistycznych i produkcyjnych, organizację systemów wytwarzania, zarządzanie operacyjne, reengineering i aplikacje IT w logistyce. Autor i współautor ponad 100 artykułów naukowych oraz książek, m.in. książki „Reengineering – reformowanie procesów biznesowych i produkcyjnych w przedsiębiorstwie”. 

 

 

 

ANNA trener biznesu, doktor nauk biologicznych, praktyk sprzedaży

Po 9 latach pracy naukowej podjęła pracę w dziale marketingu i sprzedaży międzynarodowej korporacji z branży farmaceutycznej. Ze szkoleniami związana od późnych lat 90-tych, a od kilku lat jest to dla niej główna pasja zawodowa. Wieloletnie doświadczenia zawodowe i wiedzę wykorzystuje, prowadząc szkolenia z zakresu wystąpień publicznych, prezentacji, technik sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji, komunikacji, zarządzania zespołem i zarządzania sobą w czasie oraz szkolenia train the trainers.