Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Co nas wyróżnia

Wiedza

Bogate doświadczenie i wiedza naszych konsultantów pozwala nam na dogłębne zrozumienie potrzeb klientów. Znajomość branży, najnowszych trendów, technologii zdecydowanie wzmacnia rolę naszego doradztwa w procesie rekrutacji i selekcji.

Zaangażowanie

Jesteśmy pasjonatami. Nieustannie doskonalimy nasz warsztat, budujemy sieć bezpośrednich kontaktów,  poszukujemy  nowych rozwiązań i możliwości rozwoju naszych ambicji biznesowych.

Bogata baza

Wielotysięczna baza utalentowanych kandydatów jest stale rozbudowywana i aktualizowana dzięki  licznym procesom rekrutacyjnym, które zrealizujemy. Posiadamy własny portal pracy oraz wykorzystujemy wiele niestandardowych metod poszukiwania najlepszych kandydatów.

Wiarygodność i osiągnięcia

Od ponad 10 lat zdobywamy doświadczenia na rynku ogólnopolskim w dostarczaniu skutecznych rozwiązań rekrutacyjnych. Korzystamy wyłącznie z licencjonowanych narzędzi selekcji. Miarą naszych osiągnięć są sukcesy naszych Klientów i Kandydatów.

Partnerstwo

Tworzymy silne i przyjazne relacje już na etapie projektowania procesu i w fazie realizacji usługi dbając o najwyższe standardy komunikacji i transparentność procesu.

Profesjonalizm

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej  jakości usługi wraz z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych wspierających jej realizację. Nasz profesjonalizm wynika również ze specjalizacji  rekrutacji na stanowiska managerskie i specjalistyczne dla sprzedaży, IT, finansów i księgowości, logistyki i HR.

Poufność

Zapewniamy pełną dyskrecję prowadzonych procesów wiedząc, że zaufanie naszych Klientów i Kandydatów jest kluczową kwestią przesądzającą o sukcesie każdej rekrutacji.