Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

InnovationEYE

Do 200 000 Euro dofinasowania na innowacje!

Wypatrujemy śmiałych idei, kreatywnych pomysłów, unikalnych rozwiązań biznesowych.

Wypatrujemy Ciebie...

Akcelerator „Innovation Eye” jest przedsięwzięciem wspartym przez Unię Europejską. Pomysłodawcy mogą wdrożyć i skomercjalizować innowacyjne pomysły biznesowe w ramach nowopowstałej spółki. Akcelerator udziela pełnego wsparcia doradczego i finansowego w drodze do sukcesu rynkowego.

W ramach projektu „Innovation Eye” przewidujemy kilkanaście wejść kapitałowych w nowozakładane przedsiębiorstwa zgłaszane przez pomysłodawców z całej Polski. Realizowany przez Eureka Technology Park projekt zakłada możliwość zainwestowania w jedno przedsięwzięcie nawet do  200 000 Euro.

W polu widzenia „Innovation Eye” są ciekawe i dobrze rokujące biznesowo inicjatywy z branż:

  • informatyka
  • biotechnologia
  • ochrona środowiska
  • chemia
  • medycyna

Projekt "Akceleracja Innowacji Eureka Technology Park" jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 3.1. – Inicjowanie działalności innowacyjnej, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Szczegóły dotyczące harmonogramu ukażą się wkrótce na stronie dedykowanej projektowi: www.innovationeye.pl

Informacji dla potencjalnych uczestników projektu udziela
Dział Innowacji i Klasteringu -  tel. 61 224 00 36

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin projektu