Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

O nas

Kim jesteśmy

Eureka jest prorozwojową grupą szkoleniowo-doradczą wspierającą firmy nowoczesnymi rozwiązaniami B2B. Siłą Eureka Group jest unikalne połączenie innowacyjnego zaplecza biznesowego, jakim jest Eureka Technology Park, z odnoszącym sukcesy w zakresie pozyskiwania środków inwestycyjnych pionem Fundraisingu oraz znaną marką usług personalnych Eureka HR. Profesjonalne wsparcie technologiczne zapewnia pion IT z Eureka Data Center.

Co robimy

Koncentrujemy się na obszarach związanych z business development, strategiami personalnymi, zarządzaniem talentami, wdrażaniem innowacji i nowoczesnych technologii IT oraz pozyskiwaniem środków inwestycyjnych na rozwój przedsiębiorstw. Ofertę grupy dopełnia kompleksowy outsourcing: HR Business Partner, Kadry i płace, BHP oraz IT.

W co wierzymy

Kluczem do pozytywnych zmian są nasze wartości, misja i zaangażowanie całego zespołu. Wierzymy, że ambicje właścicieli i managerów firm wsparte najnowszą wiedzą, kompetencjami i inteligentnymi rozwiązaniami przekładają się na trwały rozwój. Jesteśmy przekonani, że nawet małe kroki przynoszą wielkie zmiany.

Jak odnosimy sukcesy

Proponowane rozwiązania opieramy na głębokim zrozumieniu potrzeb biznesowych naszych Klientów. Szczegółowa analiza rynku i strategicznych celów firmy umożliwia trafną diagnozę i jest podstawą formułowania dedykowanych programów rozwojowych. Pomagamy Klientom koncentrować zasoby i środki na kluczowej dla rozwoju działalności, wspieramy śmiałe plany rozwojowe,  wprowadzamy przejrzyste reguły biznesowe oraz wdrażamy technologie. Skutecznie podnosimy konkurencyjność i budujemy silną pozycję rynkową naszych Partnerów. Doświadczenie i wiedza naszych ekspertów, ich kompetencje oraz wysokie standardy etyczne i zawodowe są gwarancją osiągania ambitnych celów biznesowych.

Jak działamy

Każda Firma jest unikalna i wyjątkowa, dlatego w Eureka Group stawiamy na indywidualne podejście, profesjonalizm, zaangażowanie, partnerstwo i elastyczność działania. Dbamy o najwyższą jakość usług i stale rozwijamy kompetencje zespołu ekspertów. Wspólnie z Partnerami biznesowymi tworzymy przyjazny ekosystem budujący wartość naszych Klientów. Szyjemy „na miarę”, a miarą efektów pracy są sukcesy naszych Klientów.

Współtworzymy inteligentne organizacje. To Twoja Firma! Rośnij z nami! 

 

Aktualności i wydarzenia

więcej wiadomości

Wielkopolskie z nowym potencjałem inwestycyjnym!

16.05.2016 / Aktualności

Dobre wieści dla województwa wielkopolskiego – rusza nowy konkurs z dofinansowaniami na...

Śniadanie biznesowe w Zakrzewie

22.12.2015 / Wydarzenia

Wtorkowy poranek 15 grudnia minął pod znakiem już trzeciego spotkania w ramach Success Business...