Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Praca w Eureka Group

Dlaczego My?

Eureka Group to wyjątkowa organizacja ludzi przepełnionych pasją i niespotykaną ambicją rozwijania wiedzy i kompetencji biznesowych. Wykorzystując potencjał naszych zasobów zmieniamy siebie i organizacje, na rzecz których działamy, w inteligentne organizmy rynkowe. Tworzymy unikalny ekosystem możliwości, szans i powiązań biznesowych, w którym ambitni, mądrzy i wspaniali ludzie współtworzą wartość marki Eureka Group - progress to success.

Dlaczego Ty?

Jesteś otwarty na nowe wyzwania? Chcesz rozwijać karierę w prężnej i młodej organizacji? Uczestniczyć w innowacyjnych projektach? Podejmować się ciekawych i inspirujących zadań? Spotykać interesujących ludzi? Kreować sukces naszej organizacji? Dzielić z nami wiedzę i pasję? Spróbujmy działać razem.

Formuła współpracy ma nas uskrzydlać i rozwijać, nie ograniczać. Poszukujemy partnerów, których nazywamy pracownikami, czasami freelancerami, czasami zleceniobiorcami albo wykonawcami dzieła. Wszyscy są dla nas wyjątkowi. Tworzymy dogodne możliwości współdziałania na rzecz wspólnego sukcesu.

Jak do nas dołączyć?

Aby dołączyć do zespołu Eureka możesz aplikować na stanowiska, których aktualnie poszukujemy, ale prowadzimy także otwarty nabór na trenerów i konsultantów. Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczone osoby z dorobkiem trenerski i konsultacyjnym, ale także tych, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową. Jeśli masz pasję, wiedzę i gotowość na wyzwania, nie zwlekaj. Zależy nam na kompetencjach oraz dzieleniu wspólnych wartości. Chcemy aby obie strony czerpały korzyści i satysfakcję ze współpracy.

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!