Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Referencje EFS

„Współpraca z firmą Eureka Group przebiegła w sposób profesjonalny, a zespół realizujący wykazał się dużym zaangażowaniem i doświadczeniem. W związku z czym rekomendujemy Eureka Group jako godnego partnera, charakteryzującego się profesjonalizmem obsługi i wysokim poziomem rozwoju oraz starającego się uwzględnić różnorodne potrzeby swoich klientów”

 

Akademia Talentów Przedszkole Niepubliczne

 
 

„Doradzano nam w kwestii kosztów i działań kwalifikowanych. Na szczególną uwagę zasługuje terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu zlecenia, szybkość kontaktu, współpraca aż do momentu podpisania umowy o dofinansowanie.”

 

 

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

 

 

„Dzięki pracy i zaangażowaniu Działu Projektów Europejskich nasz szkoleniowy projekt wewnętrzny otrzymał rekomendacje do dofinansowania na kwotę 425 548,60 zł. Firma Eureka Technology Park Sp. z o.o. wspierała nas także w trakcie negocjacji z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Poznaniu oraz przygotowała dla nas dokumenty do podpisania umowy o dofinansowanie.”

 

Interplastik Sp. z o.o.

 

 

„Sprawna komunikacja oraz zaangażowanie w opracowywanie dokumentacji sprawiły, że nasza współpraca na etapie pozyskiwania dofinansowań do ww. projektów przebiegła efektywnie i pomyślnie.”

 

 

INWEMER System Sp. z o.o.  

 

 

„W naszej opinii Eureka Technology Park Sp. z o. o. cechuje się indywidualnym podejściem do klienta, a swoje zadania realizuje na wysokim poziomie. Polecamy ją jako godnego zaufania Partnera biznesowego.”

 

 

MALTA SKI Sp. z o.o.

 

 

„Rekomendujemy Eureka Group jako godnego zaufania partnera, charakteryzującego się profesjonalizmem obsługi i wysokim poziomem rozwoju oraz starającego się uwzględnić różnorodne potrzeby swoich klientów.”

 

 

Alpodach Sp. z o.o.

 

 

„Firma Bekpol Sp. z o.o. korzystała z usług Eureka Technology Park Sp. z o.o. w zakresie przygotowania wniosku o dofinansowanie w celu uzyskania dofinansowania na realizacje projektu pt.: Podniesienie kompetencji pracowników firmy Bekpol Sp. z o.o.. Wartość projektu, jaki przygotował dla nas zespół Eureka Technology Park Sp. z o.o. wyniosła 972 776,52 zł.”

 

Bekpol Sp. z o.o.

„Nasze doświadczenia dotyczące kooperacji z Eureka Technology Park w obszarze pisania wniosku oraz obecnej realizacji projektu oceniam bardzo pozytywnie. Na podkreślenie zasługują profesjonalizm oraz zaangażowanie pracowników Eureka Technology Park..”

 

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej