Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Referencje RPO

"Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do klienta, projekt uzyskał dofinansowanie w kwocie 966 500,00 zł. W związku z przejrzystą współpracą zdecydowaliśy się również powierzyć Eurece Technology Park Sp. z o.o. rozliczanie projektu

Zespół realizujący zlecenie wykazał się profesjonalizmem i niezastąpionym doświadczeniem."

ALPODACH Sp. z o.o.

 

"W trakcie współpracy konsultanci Eureka Technology Park Sp. z o.o. wykazali się rozległym doświadczeniem, profesjonalizmem i dużym zasobem wiedzy. ...

Eureka Technology Park jest wysokiej klasy firmą doradczą, działającą z dużym zaangażowaniem i stale dążącą do osiagnięcia wyznaczonym celów."

 

DomData RE Service Sp. z o.o. 

 

"W trakcie przygotowania dokumentacji firma Eureka Technology Park Sp. z o.o. wykazała się profesjonalizmem i wiedzą merytoryczną.

Niezwykle istotnym z naszego punktu widzenia było zaangażowanie oraz kreatywność konsultantów. Ich kompetencje były podstawą do owocnego współdziałania nad przygotowaniem inwestycji."

DomData RE Sp. z o.o. 

 

 

"Dotychczasowa współpraca z Eureka Sp. z o.o. przebiega bardzo sprawnie, eksperci Eureka posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w przygotowywaniu i realizji projektów dofinansowanych z funduszy europejskich.

W naszej opinii Eureka Sp. z o.o. jest profesjonalnym i skutecznym doradcą, który wykazuje indywidualne podejście do potrzeb kontrahentów oraz spełnia najwyższe standardy w zakresie obsłygi klienta."

 

FIBAR GROUP Sp. z o.o.

 

 

 

"Konsultanci wykazali się zaangażowaniem w realizowany projekt oraz bogatym doświadczeniem przy realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych.

Inwestycja uzyskała dofinansowanie o wartości 13 443 500,00 zł. 

Pragnę zaznaczyć również, że projekt ten oceniony został najwyżej wśród wszystkich złożonych projektów, co dało mu pierwsze miejsce na liście rankingowej."

 

Interplastik Sp. z o.o. 

 

"Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać przedsiębiorstwo Eureka TP jako partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta."

 

LECHMA Lech Piasny

 

 

 

"Kompleksowe doradztwo uzupełnione jest fachową i uprzejmą obsługą, dzięki której kontakty z firmą przebiegają sprawnie. 

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z Eureka Technology Park i polecamy jej usługi konsultingu w zakresie pozyskiwania i rozliczania Funduszy Europejskich."

 

Modern Communication Systems Sp. z o.o.

 

 

"Polecamy firmę Eureka Technology Park Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera, ze względu na profesjonalizm konsultantów, ich doskonałe przygotowanie merytoryczne oraz wysokie standardy obsługi klientów."

 

STANJAN Lech Gawłowicz

 

 

 

 

"Niniejszym pragniemy poinformować, iż w wyniku współpracy z Eureka Technology Park Sp. z o.o.  Miejski Ośrodek Kultury w Piastowie pozyskał łącznie 392 300 PLN z publicznych programów dotacyjnych przeznaczonych na rozwój sektora kultury. Polecamy Eureka Technology Park Sp. z .o. jako solidnego i przede wszystkim profesjonalnego oraz doświadczonego partnera wspierającego jednostki kultury w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania."

 

Miejski Ośrodek Kultury w Piastowie