Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Rezydenci

Eureka Technology Park tworzy przestrzeń do wzajemnych oddziaływań pomiędzy firmami. Taka synergia  wyzwala najbardziej kreatywne pomysły i idee.

Panattoni Europe jest deweloperem powierzchni magazynowych. Celem firmy jest wspieranie lokalnego biznesu poprzez dostarczanie, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb, wielofunkcyjnych budynków magazynowych. Oferujemy obiekty przemysłowe, magazynowe i biurowe. Naszą specjalnością są inwestycje build-to-suit (BTS) - budowane na zamówienie indywidualnego klienta. W ramach portfolio ukończonych parków logistycznych posiadamy także powierzchnie do natychmiastowego wynajęcia w całej Polsce.

www.panattoni.pl

Założycielką Kancelarii jest radca prawny Anna Roszak, która jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu ukończyła w 2012 roku. Kancelaria powstała w 2013 roku.

Radca Prawny Anna Roszak posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe głównie w zakresie bieżącej obsługi prawnej osób prawnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Doświadczenie to zdobywała w wiodących poznańskich kancelariach prawnych oraz działach prawnych firm funkcjonujących w branżach: budowlanej oraz wydawniczej. W ramach działalności Kancelaria świadczy usługi na rzecz osób prawnych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz osób fizycznych (konsumentów). Kancelaria oferuje obsługę prawną we wszystkich dziedzinach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, prawa budowlanego, prawa autorskiego, prawa pracy, prawa konkurencji.

www.annaroszak.pl

Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o. jest częścią Parker Hannifin Corporation, globalnego producenta napędów i sterowań, dostarczającego precyzyjne rozwiązania inżynieryjne dla ponad tysiąca różnorodnych rynków mobilnych, przemysłowych i lotniczych.

Od ponad 20 lat Parker Hannifin służy polskim odbiorcom. Wspólnie z naszymi klientami wytyczamy nowe szlaki, tworząc innowacyjne technologie dla przemysłu. Specjaliści Parkera wspomagają klientów we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań, zapewniających poprawę wydajności i rentowności w ich firmach, bazując na wiedzy, wieloletnim doświadczeniu oraz szerokiej ofercie produktowej, dzięki której można traktować Parkera jako jedno źródło dostaw dla kompleksowych rozwiązań hydraulicznych, pneumatycznych, czy elektromechanicznych.

www.parker.pl

LANSTER to firma założona w 1999 roku przez grupę inżynierów zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem systemów bezpiecznej wymiany informacji. Połączenie wiedzy i doświadczeń oraz oferty branży, jak np.TE Connectivity/AMP Netconnect/ADC Krone, iTracks, Hawlett-Packard czy HID-Omnikey, tworzy możliwości pozyskania nowoczesnych rozwiązań, dopasowanych do potrzeb.

LANSTER to również laboratorium badawcze i centrum szkoleń, w którym Polski Komitet Normalizacyjny prowadzi autoryzowane szkolenia z zakresu instalacji i certyfikacji okablowania strukturalnego oraz szkolenia wdrożeniowe wybranych rozwiązań bezpieczeństwa danych.

www.lanster.com

Biznesownia jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą i doradztwem w zakresie pozyskiwania finansowania w drodze leasingu. Współpracujemy z większością firm leasignowych w Polsce jako niezależny partner. Klienci korzystając z naszej wiedzy o praktycznym funkcjonowaniu tego rynku, zyskują kompleksową obsługę w jednym miejscu. Obsługa dotyczy zarówno transakcji leasingowych inwestycyjnych oraz refinansowych.

www.biznesownia.com

Designworks & Research Lab to studio projektowania produktu istniejące od 2003 roku. Firma zarządza całym procesem projektowania produktu - od badań i rozwoju koncepcji dzięki inżynierii, tworzeniu prototypów i produkcji.

Designworks & Research Lab współpracuje z firmami i pomaga wzrastać dzięki doskonałym usługom, począwszy od projektu koncepcyjnego i rozwoju, badań i optymalizacji produktów. Tworzymy czysty, prosty, dostosowany wygląd, który jest funkcjonalny, użyteczny dla klientów.

www.designworks.pl

Niebo Solutions założona w 2011 roku, oferuje produkty i usługi dla branży światowego transportu kontenerowego, ze szczególnym uwzględnieniem wymogów technologicznych. Nasi pracownicy mają doświadczenie w dziedzinie projektowania oprogramowania, rozwoju, wdrażania i wsparcia, oprócz posiadania wiedzy dla takich urządzeń leasingu operacyjnego i zarządzania łańcuchem dostaw.

www.niebosol.com

Firma SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. powstała w 2000 roku.Standardowa oferta SMC to ponad 11 000 grup produktowych dostępnych w milionach wariantów. Projektujemy i produkujmy zupełnie nowe elementy, opracowane zgodnie ze specyfikacją klienta. Wydajne systemy gwarantują doskonałe współdziałanie pneumatyki, robotyki, hydrauliki i elektroniki.

www.smc.pl

SECO/WARWICK jest globalnym dostawcą wyposażenia przemysłowego i nowoczesnych technologii do obróbki cieplnej metali. Dzięki swej innowacyjności oraz przystosowaniu do nowej (oszczędnej) filozofii procesu przemysłowego nasze produkty zapewniają naszym klientom przewagę konkurencyjną w zakresie procesów wytwórczych.

www.secowarwick.com

CONTMAN jest niezależną firmą, specjalizującą się w optymalizacji i wdrażaniu procesów biznesowych oraz obiegu dokumentów. Dzięki współpracy z nami, nasi klienci w krótszym czasie obsługują więcej spraw, a przez to zwiększają swoje przychody. Szybciej odpowiadają na oczekiwania klientów, przez co stają się bardziej konkurencyjni. Dodatkowo obniżają swoje koszty, gdyż mogą zmniejszyć ilość nakładów, aby obsłużyć większą ilość spraw zachowując najwyższe standardy. Od 2000 roku realizujemy projekty o strategicznym znaczeniu dla naszych Klientów w całej Europie. Jesteśmy jednym z liderów tego typu rozwiązań w Polsce.​

www.contman.pl

Brodr. Jorgensen SA to polska firma handlowa z kapitałem duńskim, założona w 1993 roku. Jej główny udziałowiec Brodr. Jorgensen Holding jest duńską firmą rodzinną istniejącą od 1913 roku.

Brodr. Jorgensen jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marek : GOSH, LUMENE, MONTAGNE JEUNESSE. W związku z systematycznym rozwojem dystrybucji i pozycji firmy w biznesie kosmetycznym w 2010 firma wprowadziła na rynek własną markę – ACE of FACE.

www.brodr-jorgensen.pl

Grupa Hunters Sp. Z o.o. jest innowacyjnym przedsiębiorstwem, związanym z branżą ochrony oraz bezpieczeństwa. Działając od 1990 roku firma sukcesywnie wdraża nowoczesne technologie dbając tym samym o jak najwyższy poziom oferowanych usług. Zakres działań firmy obejmuje: ochronę stacjonarną, monitoring, instalacje alarmowe, konwojowanie i inkaso, usługi sprzątające, doradztwo personalne oraz transport i spedycja. Firma działa na terenie Polski oraz Czech.

www.hunters.pl

TeeJet jest liderem w precyzyjnym aplikowaniu komponentów, kontroli systemów technologicznych i w zarządzaniu danymi. Specjalnością przedsiębiorstwa są innowacyjne rozwiązania dla elektroniki w rolnictwie. TeeJet jest międzynarodowym producentem systemów sterowania, działającym w ponad 80 państwach. Wśród ich nowatorskich rozwiązań znajdują się m.in. technologia dynamicznego ważenia przepływu materiałów w czasie rzeczywistym czy zdalna nawigacja w czasie rzeczywistym.

www.teejet.pl

Dematec Polska Sp. z o.o. zajmuje się lokalną dystrybucją zaawansowanych technologicznie maszyn. Firma znana jest głównie z wprowadzania na polski rynek innowacyjnych zastosowań, w tym tzw. „nano obróbki”. Precyzyjność tych rozwiązań doceniły już takie firmy, jak Rolex czy Seiko.

www.dematec.pl

BDGstrategy jest międzynarodową firmą consultingową współpracującą z organizacjami, które są liderami w różnych branżach. Szeroki zakres usług oraz wiedza umożliwiają BDGstrategy w niezrównany sposób stawiać czoła pojawiającym się wyzwaniom. Współpracując z klientami BDG pomaga rozwinąć ich możliwości oraz wykształcić zdolności przywódcze na najwyższym poziomie w każdych okolicznościach. W Polsce przedsiębiorstwo jest obecne od 2009 roku.

www.bdgstrategy.com

3R Studio to zgrany zespół doświadczonych osób, dla których głównym celem jest tworzenie wysokiej jakości aplikacji mobilnych na platformę Android oraz iOS, opartych na najnowocześniejszych technologiach i nowatorskich rozwiązaniach. Tworząc produkty, 3R Studio kładzie nacisk na to, aby były one zgodne z oczekiwaniami klientów, a jednocześnie zawierając dozę innowacyjności generowały dla nich istotne korzyści.

www.3rstudio.com

Sinersio Polska jest młodą, sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą. Zadaniem zespołu przedsiębiorstwa jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości. Sinersio nie jest typową firmą konsultingową - łącząc działalność doradczą z wdrożeniową przedsiębiorstwo prowadzi szereg innowacyjnych projektów związanych z doradztwem procesowym i organizacyjnym.

www.sinersio.com

Interplastik jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą opakowania z tworzyw sztucznych, przeznaczonych dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Najważniejsze dla przedsiębiorstwa jest zadowolenie Klientów, dlatego podchodzi do każdego indywidualnie, aby zaoferować produkty jak najlepiej dostosowane do potrzeb. Interplastik planuje ciągły rozwój poprzez inwestycje w nowoczesne technologie i w pracowników, rozszerzać współpracę z instytucjami naukowo-badawczymi, klastrami oraz instytucjami otoczenia biznesu.

www.interplastik.pl

Firma Trade Agro jest polską firmą, bardzo prężnie działającą w sektorze rolnym. Specjalizujemy się w dostarczania dla swoich kontrahentów najwyższej jakości zbóż i komponentów paszowych niezbędnych w żywieniu zwierząt. Każdy rok działalności to ciągły rozwój wiedzy i doskonalenie naszej firmy.

Realizując naszą misję udało nam się stworzyć firmę, która skupia wokół siebie ludzi, dla których wyzwaniem jest tworzenie relacji biznesowych w oparciu o zasady partnerskie. Wierzymy, że to właśnie ludzie z ich profesjonalizmem i motywacją rozwoju stanowią o sile naszej firmy.

Współpraca z partnerami krajowymi i zagranicznymi zapewnia nam dostęp do wysokiej, jakości towaru oraz pozwala na osiągniecie najlepszych cen rynkowych. Dziś osiągnęliśmy status jednego z wiodących graczy na rynku rolnym i sukces ten zawdzięczamy głównie pomysłowości i otwartości na zmieniające się oczekiwania oraz potrzeby klientów. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom ciągle poszerzamy ofertę firmy.

Gwarantujemy dogodne warunki współpracy, krótkie terminy płatności a zakupiony towar odbieramy własnym transportem i dowozimy pod „drzwi” klienta.

www.tradeagro.pl

EBDF S.A. to lider wśród firm doradczych specjalizujących się w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Nasi doradcy od ponad 20 lat wspierają polskie przedsiębiorstwa w budowaniu silnej pozycji rynkowej. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od zaudytowania inwestycji, poprzez pozyskanie dofinansowania, do zamknięcia i rozliczenia realizowanego projektu.
Jako jedyna firma doradcza w Polsce współpracujemy z największymi instytucjami finansowymi w Polsce, świadcząc usługi z zakresu pozyskiwania dotacji dla ich Klientów. Stanowi to wyznacznik naszego profesjonalizmu i wysokiej skuteczności działań. W toku naszej działalności pozyskaliśmy dla rodzimych firm już ponad 500 mln zł dofinansowania.

www.ebdf.pl

Selectivv Sp. z o.o. to międzynarodowa firma działająca na dynamicznie rozwijającym się rynku reklamy mobilnej. Posiadamy innowacyjną platformę do targetowania reklamy na smartfony i tablety, skupiającą kilkadziesiąt sieci reklamowych, dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie dotrzeć z kreacją reklamową do wyselekcjonowanej grupy odbiorców na całym świecie. Swoim Klientom oferujemy możliwość kilkunastu opcji targetowania reklamy, ze względu na wiek, płeć, lokalizację, czy upodobania użytkownika urządzenia mobilnego. Dzięki naszej platformie reklama produktu, bądź usługi trafia tylko do tych osób, które rzeczywiście mogą tej oferty potrzebować. Zwiększamy skuteczność reklamy, przy jednoczesnej minimalizacji nakładów na nią.

​www.selectivv.com

​​

Candoo oferuje dostęp do ekspertów w zakresie komunikacji, marketingu i e-marketingu. Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w zakresie wsparcia sprzedaży produktów, budowania strategii marek oraz ich komunikacji. Naszą misją jest dostarczenie takich rozwiązań marketingowych, które nie tylko podnoszą sprzedaż i świadomość marki, ale też wyróżniają się na rynku. Jesteśmy pasjonatami branży reklamowej i zapewniamy wsparcie w takich obszarach jak: reklama ATL i BTL, strategia i planowanie, trade marketing, social media marketing, kreacja reklamowa, produkcja video, web design, technologie mobilne, print, e-marketing.
Priorytetem naszego funkcjonowania jest partnerska współpraca dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientów oraz szybko zmieniających się warunków rynkowych. Współpraca z Klientem poprzedzona jest zawsze kompleksowym zbadaniem potrzeb w zakresie marketingu i komunikacji marki czy produktu Klienta. Na tej podstawie wspólnie dobieramy metody i narzędzia marketingowe, najlepiej dopasowane do specyfiki branży, produktu, otoczenia konkurencyjnego czy bieżących potrzeb w zakresie promocji.
W centrum uwagi stawiamy markę/produkt i wokół niej budujemy zestaw narządzi skutecznie komunikujących się z finalnym odbiorcą.

www.candoo.pl

​​

TRUI to efektywnie i efektownie działający zespół z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu graficznym i programowaniu. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania („pod klucz”), stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz gier. Zapewniamy wsparcie przy pracach nad specyfikacją systemów. Doradzamy przy tworzeniu architektury/logiki oprogramowania. W naszej pracy kierujemy się pasją, więc nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania, a potwierdzeniem naszych wysokich umiejętności jest duża liczba klientów z Polski i ze świata. Skontaktuj się z nami: office@trui.pl, 798 871 677
 
Odwiedź nas na www.trui.pl .