Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

199 tys. złotych dofinansowania dla Klastra Plastopolis

Eureka Technology Park Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie na realizację projektu pod tytułem "Zachodni Klaster Tworzyw Sztucznych PLASTOPOLIS w Dąbrowie - porozumie na rzecz wspólnego rozwoju regionu i biznesu" w ramach WRPO Działania 1.6 Rozwój sieci i kooperacji. Wartość projektu - 283 236,00 PLN, kwota dofinansowania to 199 070,00 PLN.

Celem projektów w ramach działania 1.6 WRPO jest podniesienie innowacyjności przedsiębiorstw regionu poprzez współpracę kooperujących ze sobą przedsiębiorstw z instytucjami otoczenia biznesu, ośrodkami badawczo-rozwojowymi, szkołami wyższymi, władzami samorządowymi oraz przedsiębiorcami.

Poza promocją oraz rozwojem powiązań kooperacyjnych Klastra Plastopolis, w ramach projektu zostanie zorganizowana konferencja "IT w branży tworzyw sztucznych".

Strona internetowa Klastra Plastopolis