Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Bezpieczeństwo informatyczne firm i automatyzacja procesów ochrony Konferencja – 18.04.2013

Z badań prowadzonych przez firmy zajmujące się bezpieczeństwem informatycznym wynika, że 40% polskich komputerów podłączonych do internetu jest zarażona szkodliwym oprogramowaniem, a ponad połowa użytkowników nie posiada elementarnej wiedzy na temat zabezpieczeń przed cyberprzestępcami. Celem eventu jest wzmocnienie inicjatywy na rzecz wzrostu świadomości zagrożeń na jakie narażone są sieci i komputery w firmach, a także popularyzacja wiedzy na temat sposobów ich ochrony. 

Konferencja  „Centralne zarządzanie i automatyzacja procesów ochrony, a bezpieczeństwo informatyczne firm w kontekście zagrożeń aktualnych i spodziewanych”, rozpocznie się o godzinie 10:30 w Eureka Technology Park w dniu 18 kwietnia

Podczas eventu  wystąpią eksperci do spraw bezpieczeństwa informatycznego oraz zarządzania ryzykiem, którzy współpracują z firmami Kaspersky LAB, Grant Thornton, Itekom oraz z Instytutem QMS.

Tematyka konferencji oscyluje wokół profesjonalnego i skutecznego przygotowania firm na współczesne zagrożenia cyfrowe oraz słabości czynnika ludzkiego w budowaniu wewnętrznych zabezpieczeń infrastruktury IT w przedsiębiorstwach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem Konferencji.

Organizatorem oraz pomysłodawcą Konferencji jest Fundacja POMIĘDZY, współorganizatorami są Eureka Technology Park oraz firma ITEKOM, a patronami merytorycznymi zostały firmy Kaspersky Lab, Grant Thornton i RiskLogic.  

Event będzie transmitowana online dzięki technologii dostarczonej przez Inea.

Kontakt z organizatorami dostępny jest pod tym adresem.