Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Aktualności


Wielkopolskie z nowym potencjałem inwestycyjnym!

16.05.2016 / Aktualności

Dobre wieści dla województwa wielkopolskiego – rusza nowy konkurs z dofinansowaniami na działania badawczo-rozwojowe. Firmy będą mogły ubiegać się o wsparcie, które pozwoli im zwiększyć skalę działalności oraz konkurencyjność na rynku.

Pieniądze na inteligentny rozwój

27.04.2016 / Aktualności

W ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój ogłoszone zostaną nowe konkursy na dofinansowanie, w których firma może starać się nawet o 20 mln zł dotacji. Warto zapoznać się z warunkami i sprawdzić, jakie są możliwości rozwoju przedsiębiorstwa.

Eureka Group poszukuje partnerów!

26.04.2016 / Aktualności

Eureka Group poszukuje stowarzyszeń, fundacji lub innych instytucji NGO, które chciałyby nawiązać współpracę/partnerstwo w ramach realizacji projektów współfinansowanych ze środków EFS.

750 mln zł w ramach nowego konkursu na dofinansowania!

04.04.2016 / Aktualności

Zbliża się kolejna duża szansa dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Ogłoszono nowy konkurs na dofinansowania. Środki przeznaczone na ten cel to aż 750 mln zł. Projekt adresowany jest do firm inwestujących w badania przemysłowe oraz prace rozwojowe.

Dofinansowania dla rolników. Wykorzystaj swoją szansę!

02.03.2016 / Aktualności

Rolnicy będą mieć kolejną szansę na dofinansowanie. Już w wakacje w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich będzie można zdobyć pieniądze na inwestycje dotyczące m.in. sprzedaży produktów rolnych oraz przetwórstwa roślin na produkty przeznaczone do celów energetycznych.

Poprzednia12345