Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Aktualności


Wykorzystaj jedną z dwóch szans na dofinansowanie

23.02.2016 / Aktualności

W roku 2016 przedsiębiorcy dwukrotnie będą mieli okazję zdobyć pieniądze na polepszenie struktury badawczo-rozwojowej swojego biznesu. To wyjątkowa szansa, aby zwiększyć konkurencyjność własnej firmy i w pełni wykorzystać jej potencjał rynkowy. Już teraz zapoznaj się z wymogami nadchodzących programów!

Zdobądź tytuł Innowatora Roku!

19.02.2016 / Aktualności

Prestiżowy Magazyn MIT Technology Review już po raz drugi organizuje w Polsce konkurs Innovator Under 35. W ten sposób chce wyłonić utalentowanych młodych ludzi, których pomysły mogą wpłynąć na polepszenie jakości życia na świecie.

Rolniku, wykorzystaj szansę i zdobądź dofinansowanie!

17.02.2016 / Aktualności

Rusza nowy projekt pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Osoby prowadzące działalność rolniczą będą mogły uzyskać wysokie dofinansowanie wspomagające inwestycje. Efektem ma być zwiększenie dynamiki rozwoju w tym segmencie gospodarki.

Zdobądź pieniądze – szybciej i więcej w ramach Programu Inteligentny Rozwój

17.02.2016 / Aktualności

Dobre wiadomości dla wszystkich przedsiębiorców. Świeżo zaktualizowany harmonogram Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój przewiduje przyspieszenie czasu naborów oraz znaczne powiększenie środków, które można będzie zdobyć w ramach projektów. Już teraz zapoznaj się ze wszystkimi zmianami!

Jesienne połowy najlepszych rozwiązań

03.12.2015 / Aktualności

Jesienny Połów Rozwiązań to hasło spotkania zorganizowanego przez firmę Dematec – dostawcy obrabiarek do metalu. Innowacyjne rozwiązania z zakresu usprawnień dla przemysłu zajmującego się obróbką skrawaniem prezentował organizator spotkania firma Dematec oraz przedstawiciele zaproszonych firm.