Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Aktualności


Nowoczesna technologia w zasięgu Twojej firmy

26.11.2015 / Aktualności

W tym roku Święty Mikołaj może być szczególnie hojny. Już 7 grudnia startuje pierwszy konkurs pod nazwą „kredyt technologiczny”. Wszystko to w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

Dobry wybór branży pierwszym krokiem do dofinansowania

13.11.2015 / Aktualności

Myślisz o dofinansowaniu, ale nie wiesz, czy charakter Twojego przedsiębiorstwa kwalifikuje się do jego otrzymania? Z pomocą przychodzą Krajowe Inteligentne Specjalizacje, czyli zestawienie branż z potencjałem innowacji, które najchętniej będą wspomagane finansowo z programów Unii Europejskiej.

Inwestowanie w odnawialne źródła energii się opłaca!

29.10.2015 / Aktualności

Wielkimi krokami zbliża się termin kolejnego naboru wniosków o dofinansowanie projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii w ramach funduszy unijnych na lata 2014-2020. Cały proces kwalifikacyjny rusza już w pierwszym kwartale 2016 roku. Co ważne, do dyspozycji będą większe środki niż w latach poprzednich.

SELECTIVV w krajach arabskich

28.10.2015 / Aktualności

Selectivv – należąca do Eureka Group multiplatforma RTB służąca do realizacji kampanii reklamowych w aplikacjach mobilnych – rozszerza swoją działalność na Bliskim Wschodzie. Nowym partnerem spółki jest pochodząca z Dubaju marka eDurar Mobile.

Szukasz dofinansowania w ramach WRPO? Sprawdź kryteria wyboru projektów!

22.10.2015 / Aktualności

Od 16 do 30 listopada będzie można składać wnioski do Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego o dofinansowanie na innowacyjne projekty. Nie przegap okazji na zdobycie wsparcia, zarówno w średnim, jak i małym oraz mikroprzedsiębiorstwie. Sprawdź, jakie kryteria musisz spełnić, by nie stracić swojej szansy.

Poradnik Nowa Perspektywa

21.10.2015 / Aktualności

PIERWSZY PORADNIK, JAK ZDOBYĆ DOTACJE UNIJNE W NOWEJ PERSPEKTYWIE 2014-2020!