Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Aktualności


Człowiek Roku "BRIEFU" 2015

20.10.2015 / Aktualności

Magazyn Brief ogłosił listę nominowanych do tytułu Człowieka Roku „Briefu” 2015. W pierwszej dziesiątce nominowanych znalazł się Dominik Karbowski z firmy Selectivv należącej do Eureka Group.

Oszczędzanie energii się opłaca

08.10.2015 / Aktualności

Znamy już szczegóły dotyczące projektów wspierających zwiększenie efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach. Dają one duże możliwości rozwoju firmom, które w widoczny sposób zoptymalizują swoją gospodarkę energetyczną.

Eureka Technology Park w Konstantynowie Łódzkim otwarty!

25.09.2015 / Aktualności

W miniony weekend w Konstantynowie Łódzkim, na teresnie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, z inicjatywy Eureka Group, otwarty został nowy park naukowo-technologiczny. Przemyślane przestrzenie biurowe wraz z bogatą infrastrukturą IT i zapleczem usług B2B stanowić będą profesjonalne wsparcie dla rozwoju biznesu. To niezmiernie ważne wydarzenie dla mieszkańców Konstantynowa obfitowało w atrakcje i wzbudziło wiele pozytywnych emocji.

Najlepszy patent na ochronę swojej pracy

24.09.2015 / Aktualności

Jeżeli pracujesz nad innowacyjnym projektem i martwisz się o jego przyszłość, warto zapewnić mu bezpieczeństwo prawne. Teraz będziesz miał ku temu znakomitą okazję! Wkrótce rusza konkurs na dotacje na działania związane z ochroną patentów i wzorów przemysłowych.