Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Aktualności


Bezpłatne szkolenie: Metody i standardy służące poprawie efektywności i wyników firmy w perspektywie 3-6-12 miesięcy

17.09.2015 / Aktualności

W trakcie 2-dniowego cyklu spotkań proponujemy warsztaty i konsultacje w zakresie: stymulowania innowacyjności firmy i innowacyjnych postaw pracowników, sposobów radzenia sobie na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, zdefiniowania działań zaradczych na malejące marże, w tym możliwości wzrostu sprzedaży i optymalizacji kosztów, kluczowych dla efektywności firmy standardów zarządzania personelem / HR, przeprowadzenie diagnozy potrzeb Państwa organizacji

Dolnośląskie otwarte na przedsiębiorców!

16.09.2015 / Aktualności

Wrzesień to bardzo istotny miesiąc dla osób planujących innowacyjne inwestycje. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 ruszają nabory do dwóch projektów przeznaczonych dla przedsiębiorców. Sprawdź, jak możesz wesprzeć swój biznes!

III oś priorytetowa: Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach – poznaj szczegóły!

11.09.2015 / Aktualności

Zmiany w opisie osi priorytetowych POIR zostały zatwierdzone pod koniec sierpnia. Najwięcej emocji budzi III oś, czyli „Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, która zawiera trzy działania wspomagające rozwój i wzrost konkurencyjności w obszarach innowacji małych oraz średnich firm. O niektórych konkursach w ramach tych działań sporo wiedzieliśmy już wcześniej, inne są całkowitą nowością. Czego mogą spodziewać się przedsiębiorcy?

Zmiany w Lubelskiem, nowe wsparcie i nabór wniosków o dotacje inwestycyjne – sprawdź, czym zaskoczy nas wrzesień!

10.09.2015 / Aktualności

Wakacje minęły. Czas otrząsnąć się z letniego rozleniwienia i zapoznać się z najnowszymi możliwościami otrzymania dotacji. Z informacjami warto być na bieżąco, bo gra toczy się o znaczące pieniądze i rozwój firm. We wrześniu z istotnymi zmianami powinni zapoznać się przede wszystkim przedsiębiorcy z województwa lubelskiego, ale przydatne nowości dotyczące dofinansowania znajdą także firmy z innych regionów Polski. A więc, co przyniesie wrzesień?

Zgarnij dofinansowanie na rozwój eksportu i zawojuj rynek zagraniczny!

03.09.2015 / Aktualności

Jeżeli prowadzisz mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo w Wielkopolsce, a przy tym planujesz zagraniczną ekspansję – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Właśnie ogłoszono termin pierwszego konkursu w ramach poddziałania 1.4.1 Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego „Kompleksowe wsparcie rozwoju działalności przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych dla przedsiębiorstw posiadających plan rozwoju eksportu”. Wnioski można składać od 22 września do 6 października 2015 r.