Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Wydarzenia


Bezpłatne programy szkoleniowe dla firm

14.03.2014 / Wydarzenia

Trwa nabór uczestników do projektów szkoleniowo-doradczych finansowanych z Funduszy Europejskich. Celem realizacji jest opracowanie i wdrożenie rozwiązań proekologicznych w przedsiębiorstwach.Sprawdź czy Twoja firma może zostać EKO Liderem w branży.

Szkolenie Scrum w projektach IT (Agile) - 6-7 marca 2014

10.02.2014 / Wydarzenia

Jak zarządzać innowacyjnymi projektami wg metodyki Scrum? Ta opracowana na podstawie praktycznych doświadczeń jej twórców metoda jest zbiorem dobrych praktyk pozwalających na efektywne zarządzanie projektami, głównie informatycznymi, w warunkach dynamicznie zmieniającego się otoczenia biznesowego.

Warsztat: Naruszenie Praw Autorskich w Internecie - 13.12.2013

05.12.2013 / Wydarzenia

Klaster SynergIT zaprasza do Centrum Wykładowo-Konferencyjnego Politechniki Poznańskiej, na warsztat poświęcony problematyce praw autorskich w globalnej sieci. W programie m.in. zagadnienia związane z tworzeniem treści objętych prawem autorskim oraz zagrożeniami kryjącymi się za wykorzystywaniem treści dostępnych w Internecie.

Eureka HR partnerem konferencji "Bezpieczna Przychodnia" - 3.10.2013

01.10.2013 / Wydarzenia

Eureka HR została partnerem organizatorów konferencji "Bezpieczna Przychodnia". Jest to jedyne wydarzenie w Polsce przeznaczone dla lekarzy, właścicieli aptek i osób zarządzających placówkami medycznymi, które podejmuje tematykę zagadnień prawnych w medycynie.

Business is Great: Jak podbić Wielką Brytanię - 13.09.2013

14.08.2013 / Wydarzenia

13 września przed Eureka Technology Park zaparkuje londyński double-decker, który przyjedzie do nas z misją wspierającą polskich przedsiębiorców w ekspansji na rynek brytyjski. Organizatorami wydarzenia składającego się ze spotkania informacyjnego oraz business mixera są: Ambasada Wielkiej Brytanii, UK Trade&Investment oraz Brytyjsko Polska Izba Handlowa.

Cloud OpenBusinessSession

06.06.2013 / Wydarzenia

„Firma w chmurze”- otwarta sesja biznesowa - 19 czerwca. O możliwościach korzystania z przydatnych w biznesie aplikacji bez konieczności zakupu drogich licencji i instalacji zaawansowanego oprogramowania opowiedzą przedstawiciele wiodących dostawców rozwiązań teleinformatycznych, jak Dell, Microsoft i Sales Manago.