Infolinia

Ten serwis korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie i zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji

Otwarta sesja biznesowa w Eureka Technology Park

„Otwarci na Biznes” to tytuł cyklu spotkań biznesowych, rozpoczynających się 19 lutego w Eureka Technology Park. Pierwsza bezpłatna sesja biznesowa skierowana jest do przedsiębiorców zainteresowanych optymalizacją kosztów, wdrażaniem innowacji z udziałem zewnętrznych źródeł finansowania oraz rozwojem firmy. Warsztaty obejmować będą tematykę budowania modeli biznesowych poprawiających efektywność organizacji, wykorzystania funduszy unijnych z perspektywy budżetowej 2013, outsourcingu usług HR oraz możliwości rozwoju zasobów ludzkich.

W ramach bezpłatnej sesji, odbędą się warsztaty pt.: „Out|in|sourcing jako szansa na rozwój i obniżenie kosztów” oraz  „Zewnętrzne zasoby HR wsparciem dla biznesu”. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak optymalizować koszty, by świadomie wybrać najbardziej efektywne rozwiązania biznesowe czyli, jak osiągnąć więcej za mniej. W trakcie sesji odbędzie się również wykład na temat możliwości wykorzystania środków unijnych w 2013 r. Omówione zostaną szczegółowo projekty dotacyjne, w ramach których będzie można sięgnąć po finansowe wsparcie na rozwój przedsiębiorstw i kadr. 

Warsztaty i wykład poprowadzą eksperci i praktycy biznesu z wykorzystaniem metod interaktywnych. W ramach sesji zostaną także uruchomione punkty konsultacyjne obejmujące indywidualne doradztwo w kluczowych obszarach decydujących o rozwoju przedsiębiorczości. Formuła Open Business Session pozwala na udział zainteresowanych we wszystkich sesjach biznesowych lub wybór dowolnego punktu programu. Sięgnij po praktyczną wiedzę, postaw na rozwój !

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem oraz formularzem zgłoszeniowym.

Partnerzy: